Puan verilmedi.

Dijital imaj bankası Mostphotos’un, gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk stok fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor. ‘Mostphotos Türkiye Stok Fotoğraf Yarışması’ 30 Ocak 2014 Perşembe günü kazananını belirleyecek. En iyi stok fotoğrafının ödüllendirileceği yarışmanın jüri başkanlığını ise ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut yapıyor!

yarisma20131104-2

Dijital imaj bankası Mostphotos, yılın en iyi stok fotoğrafını ödüllendiriyor. Jüri başkanlığını ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un yaptığı yarışmanın jürisinde Mostphotos Kurucusu Arian Bahrami, Türkiye Temsilcisi Ceyhun Cingi ve Mostphotos editoryal ekibi yer alıyor. Yarışmada, birinci gelen fotoğrafçı, Canon 70D fotoğraf makinesinin yanında Mehmet Turgut ile bir fotoğraf çekimine katılma ve 46 Dergisi’nde fotoğrafının yayınlanması hakkı kazanıyor.

Bol ödüllü yarışmaya 2 Kasım 2013 – 30 Ocak 2014 tarihleri arası başvurular yapılabiliyor. Genelde yayıncılıkta tercih edilen stok fotoğraflar, bir konu çerçevesinde, o konuya en uyumlu fotoğraflardan oluşuyor. Jüri tarafından, artistik değer, teknik ve satılabilir olması kriterleri göz önünde bulundurularak, değerlendirecek stok fotoğrafları, konu gözetmeksizin her alanda kullanılabilecek şekilde kurgulayabilirsiniz.

Yarışmamızla ilgili ayrıntılı bilgi ve takip linkler;

Web site:http://tr-tr.mostphotos.com/yarisma
Facebook: https://www.facebook.com/MostphotosTurkey
Twitter: https://twitter.com/MostphotosTR
Kaynak: www.haftasonu.com.tr

Yazıyı beğendiniz mi?