Fotoğraf Teknikleri

Fotoğraf Çekme Teknikleri

Hakkında

Fotoğraf Teknikleri, 2004 yılında yayın hayatına başlamış fotoğraf ve fotoğrafçılıkla ilgili bilgilerin yayınlandığı bir sitedir. Yazar kadrosu fotoğraf, fotoğrafçılık, Photoshop vb. bir çok konuda ziyaretçilerle bilgilerini paylaşmaktadır. Yazarlarımız hakkında detaylı bilgiyi aşağıda görebilirsiniz.

Hakan Çamoğlu

1983 İstanbul doğumludur. 1999 yılından bu yana web tasarımı/programlama üzerine çalışan Hakan Çamoğlu, şu anda 2009 yılında kurduğu Vidobu.com da iş hayatını sürdürmektedir. İnternet üzerinden web tasarım, web programlama, eLearning ve fotoğraf gibi konularda bir çok eğitimine ulaşabileceğiniz Hakan Çamoğlu aynı zamanda kurumsal eğitimler vermekte ve kurumsal projelerde danışmanlık yapmaktadır. Flash, Dreamweaver ve Captivate konularında ACI (Adobe Certified Instructor) sertifikasına sahiptir. Vazgeçemediği hobileri ise fotoğraf çekmek ve gitar çalmaktır.

Yazarı aşağıdaki bağlantılar ile sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Ogün Demir

1989 İstanbul doğumludur. 2007 yılında Profesyonel fotoğraf stüdyosunda iş hayatına başlayan Ogün Demir, bu süreçte stüdyo fotoğrafçılığı ve Photoshop konusunda uzmanlaşmıştır. Photoshop konusunda ACI (Adobe Certified Instructor) sertifikasına sahiptir. 2010 yılında grafik tasarım alanında çalışmalarını arttırarak matbaa sektörüne geçiş yapmış ve baskı süreçlerinde uzmanlaşmıştır. Çeşitli kurumlara özel eğitimler veren ve danışmanlık yapan uzman, şu anda Vidobu’da Grafik Tasarım Uzmanı olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Yazarı aşağıdaki bağlantılar ile sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz